milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

Ajurvedinis 3-jų masažų kompleksas SANTANA + aromatinė ir muzikos terapija 90 min.

Ajurvedinis 3-jų masažų kompleksas SANTANA + aromatinė ir muzikos terapija 90 min.
Gamintojas: DALIA GROŽIO STUDIJA
Prekės kodas: 19
Ar turime: Sandėlyje
29.00 EUR 67.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Ajurvedinis masažų kompleksas SANTANA – tai tarsi gydomasis prisilietimas. Pagrindinis šio masažo tikslas – suteikti gydomąji, stiprinantį sveikatą bei sukeliantį relaksacinį efektą. Relaksacijos metu vyksta fiziologinių procesų stabdymas centrinėje nervų sistemoje, dėka kurių pasiekiame būseną artimą sveikam miegui arba meditacijai. Ši būsena teigiamai veikia fizinę ir psichinę žmogaus sveikatą, kadangi tokiais momentais vyksta sveikimas ir jaunėjimas audinių bei organų ir viso organizmo.

 

„Dalia Grožio Studija“ kviečia bent trumpam atitrūkti nuo kasdienybės ir pasilepinti ypatyngu ajurvedinių masažų kompleksu SANTANA su indiškais elementais ir aromatine bei muzikos terapija.

 

Raminantys muzikos garsai, mėgstami aromatai ir švelnus „Santana“ masažas – visa tai, ko reikia, kad gerai atsipalaiduotumėte:

 


Masažų kompleksą sudaro:

 • Nugaros masažas su akcentais į juosmens / kryžkaulio bei pečių / sprando sritis sumažina įtampos tonusą, išlaisvina reikalingą energiją, atpalaiduoja neigiamas emocijas, reguliuoja kraujo patekimą į smegenis ir tuo gerina protines funkcijas: atmintį, mąstymą, dėmesį. Pečių ir sprando masažas palengvina emocinę savijautą, leidžia nurimti ir atsipalaiduoti, suteikia žvalumo ir energijos.
 • Galvos masažas slopina jautrumą, mažina dirglumą ir irzlumą, reguliuoja minčių chaosą, gerina miegą bei atstato protinę veiklą: grįžta susidomėjimas veikla, darbingumas, gebėjimas susitelkti ties užduotimis.
 • Pėdų masažas atpalaiduoja nervų sistemą, mažina įtampa bei įvairaus pobūdžio skausmus, gerina kraujo apytaką, metabolines organizmo funkcijas, sureguliuoja miegą, stiprina imuninę sistemą.
   

Aromaterapija – tai puikus, išmintingas ir moksliškai pagrįstas geros savijautos užtikrinimo metodas. Kvapai padeda atrasti įkvėpimą, suteikia sveikatos ir vidinės harmonijos.Kvapų pagalba Jūs išsivaduosite nuo pykčio ir rūpesčių,išsilaisvinsite nuo įtampos ir skausmų.

 

Muzikos terapija – psichologinis, emocinis ir dvasinis poveikis padedantis atgauti psichologinę ir fizinę pusiausvyrą. Šiais laikais niekas neabejoja, kad muzika žmogui daro didelį poveikį. Muzikos skleidžiami garsai ne tik maloniai virpina sielą, bet ir veikia visą organizmą, kūną bei protą.

 

Po procedūros juntamas atpalaiduojantis poveikis:

 • nurimsta ir atsipalaiduoja kūnas;
 • pagerėja nakties miegas;
 • harmonizuojama bendra savijauta;
 • oda tampa lygesnė ir švelnesnė;
 • lėtėja senėjimo procesai.

Masažo trukmė: 90 minučių.

 


PASLAUGA TEIKIAMA „DALIA GROŽIO STUDIJOJE“

 • Basanavičiaus g. 22, Vilniuje Tel. 8 670 20093
 • Goštauto g. 5/2, Vilniuje Tel. 8 (5) 262 05 99, mob. 8 648 05505

Darbo dienomis nuo 10:00 iki 20:00. Šeštadienį nuo 10:00 iki 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprendimas: ORCA TEAM