prisijungti registruotis
https://www.bukgrazi.lt/t-lab kay pro milk 08 20 simply zen davines dazancios 1 marrakesh dantu balinimas 08 20
Kategorijos

MINERALS ENAMEL BOOSTER Mineralinis Emalio Pieštukas-gelis

Gamintojas: SMILE BAR
Prekės kodas: emb01
Ar turime: Sandėlyje
23.20 EUR 29.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

„Minerals Enamel Booster“ padeda išlaikyti šypseną baltą žymiai ilgiau ir stiprina dantis!

Mineralinis emalio pieštukas yra remineralizuojantis ir desensibilizuojantis gelis, kuriame yra fluoro, kalcio fosfato ir kalio. Jis padeda išlaikyti šypseną baltą žymiai ilgiau ir stiprina dantų emalį, bei padeda sumažinti nedidelį dantų jautrumą.

Tyrimai rodo, kad remineralizuojantis gelis padidina balinto danties emalio mikrokietumą, papildo dantis mineralais - o tai lemia, kad dantys tvirtesni ir atsparesni trinčiai ir dėmėms. Rezultate: sveikesni ir baltesni dantys!

„Minerals Enamel Booster“  skirtas tiems, kuriems reikia atstatyti mineralų balansą burnos ertmėje, ypatingai tiems, kurie skundžiasi sausa burna arba tiems, kurie dėl įvairių priežasčių negali tinkamai prižiūrėti dantų.

Gelis taip pat padeda atstatyti normalią burnos ertmės būklę po dantų balinimo procedūrų, profesionalios higienos, danties šaknies kanalų gydymo.

Tyrimai parodė, kad naudojant gelį „Minerals Enamel Booster“, matinės baltos dantų dėmės gali išnykti, o dantys vėl įgys natūralų skaidrumą.

Tokie veiksniai kaip valgymas, rūgščių ar saldžių gėrimų gėrimas ir dantų balinimas gali laikinai sušvelninti dantų emalį. Seilės galiausiai atstato dantų emalio kietumą po šių užsiėmimų, tačiau „Minerals Enamel Booster“ pagreitina ir sustiprina natūralų kietėjimo procesą.

 

Jei Jums rūpi Jūsų dantys, rekomenduojame naudoti  „Minerals Enamel Booster“!


 

Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

 

Sprendimas: ORCA TEAM