milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

L’Oreal Vitamino Color Rinkinys dažytiems plaukams Šampūnas ir Kondicionierius 300ml x 200ml

 L’Oreal Vitamino Color Rinkinys dažytiems plaukams Šampūnas ir Kondicionierius 300ml x 200ml
Gamintojas: L'OREAL PROFESSIONNEL
Prekės kodas: 998000001186
Ar turime: Sandėlyje
18.50 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Rinkinuką sudaro L’Oreal Vitamino Color linijos šampūnas, kondicionierius.

Šampūnas plaukams L‘Oreal Professionnel Expert Serie Vitamino Color skirtas dažytų plaukų spalvai tausoti ir puoselėti. Profesionali plaukų priežiūros priemonė švelniai valo plaukus, pašalina dažų likučius ir padeda išlaikyti sodrią bei intensyvią dažytų plaukų spalvą.

Naudojimosi instrukcija: Šampūnu L‘Oreal Professionnel Expert Serie Vitamino Color padenkite drėgnus plaukus, pamasažuokite kol suputos ir išskalaukite. Rekomenduojama naudoti kartu su L‘Oreal Professionnel Expert Serie Vitamino Color kondicionieriumi plaukams ir/arba kauke.

Kondicionierius plaukams L‘Oreal Professionnel Expert Serie Vitamino Color – tai lengvos kreminės konsistencijos profesionali plaukų priežiūros priemonė, kuri tausoja ir puoselėja dažytų plaukų spalvą. Puikiai tinkantis kasdieniam naudojimui, kondicionierius efektyviai minkština, maitina ir stiprina dažytus plaukus, pastebimai pagyvina spindintį atspalvį.

Naudojimosi instrukcija: Tolygiai paskirstykite kondicionierių L‘Oreal Professionnel Expert Serie Vitamino Color po šampūnu išplautus ir rankšluosčiu nusausintus plaukus. Palaikykite 2-3 minutes ir rūpestingai nuskalaukite. Naudokite kartu su L‘Oreal Professionnel Expert Serie Vitamino Color šampūnu plaukams.


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM