milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

MARIA GALLAND Eksfolijuojantys diskeliai su glikolio rūgštimi, 60 vnt

MARIA GALLAND Eksfolijuojantys diskeliai su glikolio rūgštimi, 60 vnt
Gamintojas: MARIA GALLAND
Prekės kodas: D-410
Ar turime: Sandėlyje
67.15 EUR 79.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

INTENSYVIAI EKSFOLIJUOJANTYS DISKELIAI

Intensyvūs valantys diskeliai su eksfoliacijos efektu. Suteikia tonizuojantį, eksfolijuojantį, poras sutraukiantį ir jauninantį efektą. pH 5.1 - 5.7.

Privalumai: greitai ir efektyviai eksfolijuoja bei tonizuoja odą.

Neparfumuoti eksfolijuojantys diskeliai savo sudėtyje turintys vaisių rūgščių. Pašalina nešvarumus, užkerta kelią uždegiminiams procesams.

 

Naudojimas: naudokite po odos valymo ryte ir/arba vakare. Diskeliu valykite odą sukamaisiais judesiais. Nenaudokite akių ir lūpų zonai.

 

Rekomendacija: nenaudoti sudirgusiai odai valyti. Vengti kontakto su akimis. Jei produkto pateko į akis, nedelsiant praplauti vandeniu. Produkto sudėtyje yra AHA rūgščių, kurios gali padidinti veido jautrumą saulei. Visą produkto naudojimo laiką ir savaitę po naudojimo nutraukimo patartina naudoti apsaugines priemones nuo saulės (mažiausiai SPF15). Vengti tiesioginių saulės spindulių ir UV sindulių (soliariumų). Jei oda sudirgo, nutraukti produkto naudojimą. Jei nutraukus produkto vartojimą sudirgimai nepraeina, pasikonsultuoti su gydytoju.Odos tipai: riebiai, pigmentuotai odai.

Talpa: 60 vnt

 

Gamintojas: Maria Galland Paris


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM