milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

MARIA GALLAND Intensyviai stangrinantis prabangus Mille rinkinys (50 ml ir 30 ml)

MARIA GALLAND Intensyviai stangrinantis prabangus Mille rinkinys (50 ml ir 30 ml) MARIA GALLAND Intensyviai stangrinantis prabangus Mille rinkinys (50 ml ir 30 ml) MARIA GALLAND Intensyviai stangrinantis prabangus Mille rinkinys (50 ml ir 30 ml)
MARIA GALLAND Intensyviai stangrinantis prabangus Mille rinkinys (50 ml ir 30 ml) MARIA GALLAND Intensyviai stangrinantis prabangus Mille rinkinys (50 ml ir 30 ml)
Gamintojas: MARIA GALLAND
Prekės kodas: mg7
Ar turime: Sandėlyje
254.15 EUR 299.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Rinkinį sudaro:

1000 "Mille" kremas su baltaisiais triumais, auksu ir peptidais (50ml)

Šis kremas yra unikalus kosmetikos šedevras. Jo magiška paslaptis slypi ingredientuose. Išskirtinė Maria Galland naujovė – TOP-C kompleksas, susidedantis iš gryno inkapsuliuoto 24-karatų aukso, prabangiųjų baltųjų triufelių, su odos senėjimu aktyviai kovojančių peptidų ir išskirtinio ląstelių aktyvatoriaus. Klinikiniais tyrimais įrodytas efektas: stangrina, lygina raukšles, skatina odos regeneraciją, intensyviai drėkina ir maitina odą, suteikia jai švytėjimo.

1010 Prabangus "Mille" serumas su peptidais, auksu ir baltaisiais trumais (30ml)

Itin koncentruotas 1010 „Mille" serumas - vienas Maria Galland produkcijos perlų. Produktas ne tik efektyviai kovoja su raukšlėmis, veido nelygumais bei kitais senėjimo požymiais, bet ir regeneruoja, intensyviai drėkina, glotnina ir ramina odą.
Grynas genialumas: prabangūs ingredientai išgauti naudojant aukščiausios kokybės ekstrakciją ir distiliaciją. Išskirtinė Maria Galland naujovė – TOP-C kompleksas, susidedantis iš gryno inkapsuliuoto 24-karatų aukso, prabangiųjų baltųjų triufelių, su odos senėjimu aktyviai kovojančių peptidų ir išskirtinio ląstelių aktyvatoriaus. Serumo sudėtyje taip pat yra augalų kamieninių ląstelių ekstraktas, lotoso ir migdolo žiedų ekstraktas, vandens leliją, bijūnas, pasiflora, rugiagėlė, hialurono rūgštis, alantoinas, vitaminas E. Klinikiniais tyrimais įrodytas efektas: stangrina, lygina raukšles, skatina odos regeneraciją, intensyviai drėkina ir maitina odą, suteikia jai švytėjimo.

 


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM