milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

MARIA GALLAND Lift'expert stangrinantis rinkinys dėžutėje (50 ml ir 30 ml)

MARIA GALLAND Lift'expert stangrinantis rinkinys dėžutėje (50 ml ir 30 ml)
Gamintojas: MARIA GALLAND
Prekės kodas: mg9 660-640
Ar turime: Sandėlyje
170.00 EUR 200.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Stangrinantis rinkinys iš naujosios Lift'expert linijos :

660 Lift'xpert kremas su peptidais ir senėjimą stabdančiu kompleksu (50 ml)
640 Lift’expert serumas su peptidais ir senėjimą stabdančiu kompleksu (30 ml)

660 Lift'xpert kremas su peptidais ir senėjimą stabdančiu kompleksu (50 ml) Malonios tekstūros stangrinantis kremas, su senėjimą stabdančiais peptidais, kurie stimuliuoja kolageno gamybą, stangrina odą ir daro ją lygesnę. Amžių stabdantis kompleksas kovoja su glikacija, skatina antioksidacinius procesus, maitina odą ir lygina. Šaldytų vynuogių ekstraktas iškart lygina odą, stangrina, suteikia iškart matomą efektą. Drėkinantis kompleksas apsaugo odą nuo drėgmės praradimo, sulaiko drėgmę, atstato elastingumą. Šveicarijos akmens pušies ekstraktas mažina raudonį, su amžiumi atsirandančias dėmeles, suteikia odai jaunatviško švytėjimo. 640 Lift’expert serumas su peptidais ir senėjimą stabdančiu kompleksu (30 ml) Stangrinantis serumas su senėjimą stabdančių peptidų kompleksu, kuris stimuliuoja fibroblastų veiklą ir skatina natūralią kolageno ir elastino sintezę. Su amžiumi susijusį senėjimą stabdantis kompleksas kovoja su oksidacija ir glikacija, išlaiko odos jaunatviškumą. Taip pat turi maitinimo ir odos lyginimo efektą. Šaldytų vynuogių ekstraktas iškart lygina odą, iškart matomas efektas.

SUDĖTIS: - Naujos kartos peptidai, kovojantys su senėjimu - Senėjimą stabdantis kompleksas - Šaldytų vynuogių ekstraktas - Drėkinantis kompleksas - Šveicarijos akmens pušies ekstraktas

 

 


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

 

Sprendimas: ORCA TEAM