milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

MARIA GALLAND Priešraukšlinė gaivinanti paakių kaukė kelionei, 15 ml

MARIA GALLAND Priešraukšlinė gaivinanti paakių kaukė kelionei, 15 ml
Gamintojas: MARIA GALLAND
Prekės kodas: 95
Ar turime: 2 - 3 Dienos
15.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

INTENSYVI PRIEŽIŪRA PAAKIAMS

 

Odos tipai: visiems odos tipams, jautriai odai.

 

Privalumai: drėkina, maitina, regeneruoja.

 

Kaukė, sukurta intensyviai akių zonos priežiūrai. Kaukė efektyviai drėkina, maitina, regeneruoja jautrią paakių odą. Dėka vėsinančio efekto, produktas suteikia odai itin komfortiško gaivumo ir relaksacijos poveikį.

Tai maloni, atpalaiduojanti ir gaivinanti kaukė. Kaukės sudėtyje esantys glicengenai, kaštono ekstraktas, kofeinas koreguoja akių kontūrą, sumažina raukšlių kiekį, skaistina odą apie akis. Produktas yra neparfumuotas, todėl taip pat tinka ir itin jautriai akių zonai.

Naudojimas: vidutinio storio sluoksniu tepkite kaukę akių zonoje. Standartiškai prižiūrint paakių zoną, kaukę laikyti 20 minučių ir naudoti 2 ar 3 kartus per savaitę. Intensyviai paakių odos priežiūrai kaukę laikyti 15 minučių ir naudoti kiekvieną vakarą. Kaukę taip pat galima naudoti kaip EXPRESS procedūrą paakių odai - užtepkite produktą plonu sluoksniu akių zonoje, laikykite 5 minutes ir nuvalykite losjonu.

Rekomendacija: siekiant ypatingai gaivinančio efekto, rekomenduojama prieš naudojant keletą minučių palaikyti kaukę šaldytuve.

Talpa: 15 ml

 

Gamintojas: Maria Galland Paris

Sprendimas: ORCA TEAM