prisijungti registruotis
----- kay pro milk 08 20 simply zen 0 oda 0000 davines
Kategorijos

Philip Martin`s kreminiai plaukų dažai True Color, Green Corrector 100ml

Gamintojas: PHILIP MARTIN'S
Prekės kodas: PM700061
Ar turime: Sandėlyje
13.90 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Kreminiai plaukų dažai Philip Martin's „True Color“, 100 ml

Philip Martin's „True Color“ kreminiai plaukų dažai pasižymi idealiu sudėties balansu, kurį sudaro natūralių ekstraktų ir geriausią plaukų dažymo rezultatą užtikrinančių medžiagų derinys. Plaukų dažų sudėtyje yra natūralaus plaukus stiprinančio goji uogų ekstrakto, raminančio kanapių aliejaus, drėkinančio japoninės kamelijos aliejaus ir senėjimą stabdančio zantaleno ekstrakto. Plaukų dažai puikiai padengia plaukus, suteikia jiems gyvybingumo ir stiprumo.

Maišymo instrukcijos:

1. Nenaudokite metalinių daiktų (dubenėlių, plaukų segtukų, šukų).

2. Sumaišykite 100 ml Philip Martin’s „True Color“ su 150 ml Philip Martin’s „Cream Activator“ aktyvatoriumi santykiu 1:1,5. Naudojant „Extralift“ (S) ir „Tonalizer“ serijos priemones, sumaišykite 100 ml Philip Martin’s „True Color“ su 200 ml Philip Martin’s „Cream Activator“ aktyvatoriumi santykiu 1:2.

Naudojimas: Paruošus mišinį, jį tolygiai paskirstykite ant šaknų, per visą plaukų ilgį iki pat galiukų. Nuskalavimas: praėjus reikiamam laikui, gausiai ir kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Tuomet du kartus ištrinkite plaukus „Philip Martin’s“ šampūnu ir naudokite „Philip Martin’s“ kondicionierių.

Saugaus naudojimo įspėjimai

1. Plaukų dažai gali sukelti alerginę reakciją.

2. Nedažykite plaukų, jeigu ant veido yra bėrimų, galvos oda yra jautri ar pažeista.

3. Praeityje dažant plaukus esate pastebėję bet kokią neigiamą reakciją.

4. Nenaudokite priemonės blakstienų ir antakių dažymui. Patekus į akis, kuo skubiau išplaukite jas vandeniu. Naudodami priemonę mūvėkite pirštines. Skirta tik profesionaliam naudojimui.


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

 

 

Sprendimas: ORCA TEAM