milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

Schwarzkopf Osis+ FlexWax Texture 4 Ypač Stiprios Fiksacijos Kreminis Vaškas 85 ML

Schwarzkopf Osis+ FlexWax Texture 4 Ypač Stiprios Fiksacijos Kreminis Vaškas 85 ML
Gamintojas: SCHWARZKOPF
Prekės kodas: 404578731470
Ar turime: Sandėlyje
11.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Schwarzkopf Osis+ FlexWax Texture tai ypač stiprios fiksacijos kreminės konsistencijos vaškas plaukams. Šio vaško galimybės tokios plačios, kad drąsiai galėsite formuoti ne tik kasdienines, bet ir kurti fantastines šukuosenas. Nors šis vaškas yra itin stiprios fiksacijos, tačiau šukuoseną galima nesunkiai performuoti, nes jis lengvai išplaunamas. Plaukų vaško formulė specialiai sukurta naudojant natūralius produktus: bičių ir karnaubo vaškus. Dėl šio nuostabaus derinio priemonė minkština ir glotnina plaukus, jie atrodo sveiki ir žvilgantys. Bičių vaškas  suteikia plaukams daugiau apimties, juos stiprina ir storina. Plaukai tampa paklusnesni ir geresnės tekstūros, todėl juos lengviau modeliuoti. Suteikia blizgesio ir žvilgesio, apsaugo nuo plaukų galiukų skilinėjimo. Vaškas ir antioksidantai apsaugo plaukus nuo pažeidimų ir pakenkimų, atsirandančių dėl kasdienio formavimo ir aplinkos veiksnių poveikio. Karnaubo vaškas tai natūralus polimeras, kuris pagerina kitų vaško rūšių kietumą bei suteikia blizgesio. Karnaubo vašką yra lengva naudotis ir paviršiui suteikti drėgnos išvaizdos efektą. Kopolimerai, esantys šio vaško sudėtyje suteikia šilkinį žvilgesį bei švelnumą. Taip pat turi hidrofobinių savybių - atstumia vandenį nuo odos paviršiaus, sukurdami apsauginę plėvelę, taip akivaizdžiai lygindami plauko paviršių. Šį vašką patogu naudoti, nes jis nėra riebus ir lipnus. Jo dėka galite tikėtis natūraliai atrodančio, švaraus ir spindinčio rezultato. Vaško kreminės savybės leidžia kurti neįtikėtiną tekstūrą Jūsų šukuosenai, jos neapsunkinant ir suteikia neribotas stiliaus kūrimo galimybes.

Naudojimas: Nedidelį kiekį priemonės tepkite ant delnų, o po to paskirstykite ant sausų plaukų. Formuokite, kaip įprasta. Performuokite ir suteikti tekstūros tiek dažnai, kiek pageidaujate.


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM