dantu akcija -30 herla kay pro milk_shake mg-15 000YOUNGBLOOD
Kategorijos

Schwarzkopf Professional [3D]MEN Texture Clay Molis Plaukų Modeliavimui 100 ML

Schwarzkopf Professional [3D]MEN Texture Clay Molis Plaukų Modeliavimui  100 ML
Gamintojas: SCHWARZKOPF
Prekės kodas: 404578726504
Ar turime: Sandėlyje
10.90 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Schwarzkopf Professional [3D]MEN Texture Clay, tai modeliavimo priemonė skirta vyrams, tačiau drąsiai gali naudoti ir trumpų plaukų savininkės. Šis molis yra modeliavimo priemonė, sukurta be riebalų, sausos bazės pagrindu, todėl nesuteikia plaukams blizgesio, sukuria matinį įvaizdį. Sudėtyje esantis bičių vaškas suteikia plaukams daugiau apimties, juos stiprina ir storina. Plaukai tampa paklusnesni ir geresnės tekstūros, todėl juos lengviau modeliuoti. Bičių vaškas turtingas antioksidantais, kurie apsaugo plaukus nuo pažeidimų ir pakenkimų, atsirandančių dėl kasdienio formavimo ir aplinkos veiksnių poveikio. Karnaubo vaškas tai natūralus polimeras, kuris pagerina kitų vaško rūšių kietumą, jį itin lengva naudoti. Sudėtyje esančios stearino ir palmitino rūgštys minkština, padeda atkurti ir saugoti lipidinį sluoksnį, atstatyti barjerinę funkciją. Kopolimerai, esantys šio molio sudėtyje suteikia švelnumą. Taip pat turi hidrofobinių savybių - atstumia vandenį nuo odos paviršiaus, sukurdami apsauginę plėvelę, taip akivaizdžiai lygindami plauko paviršių. Šių sudėtinių ingredientų dėka, plaukai taps švelnesni, o nelipni formulė leis lengvai formuoti plaukus ir sukurti lanksčių plaukų efektą. Ši išskirtinai moderni modeliavimo priemonė be papildomo vargo padeda suformuoti elastingos fiksacijos, išraiškingų formų šukuosenas ir suteikia ypatingą tekstūrą plaukams. Šis molis idealiai tinka trumpiems ir vidutinio ilgio plaukams. Jūsų plaukai išliks natūralios išvaizdos.

Naudojimas: prieš naudojimą molį modeliavimui, patartina plaukus visada išplauti po vandeniu ir kruopščiai nusausinti rankšluosčiu. Tada ant sausų plaukų tolygiai tepkite plaukų formavimo molį ir formuokite jums patinkančią šukuoseną. 


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM