prisijungti registruotis
----- kay pro milk 08 20 simply zen 0 oda 0000 davines
Kategorijos

RICA Geltonus Atspalvius Neutralizuojanti Plaukų Kaukė Cromearth I Colordi Della Terra Earth Moon 250 Ml

Gamintojas: RICA
Prekės kodas: 802151530434
Ar turime: 2 - 3 Dienos
33.70 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

RICA Cromearth I Colordi Della Terra Earth Moon kaukės sudėtyje yra 100% natūralaus Viduržemio jūros pigmento, augalinio Keratino ekstraktų ir Opuntia-kaktuso aliejaus, kurie atstato plaukų vidinę struktūrą, suteikia minkštumo, lygumo ir tuo pačiu metu, atgaivina, atnaujina ir paryškina plaukų spalvą. Sudėtyje nėra: silikono, parabenų, amoniako, PPD, mineralinių aliejų, peroksido, rezocinolio, PEG. Kaukė: 1. Puikiai tiks sausiems, pažeistiems, dažytiems, sruoguotiems ar natūraliems plaukams. 2. Neutralizuoja geltonus atspalvius į šaltus šviesius/ baltus. 3. Išskirtinė patentuota formulė neutralizuoja tik pageltimus. Violetiniai kaukės pigmentai ant plauko neišlieka.

Naudojimas: po šampūno nusausinti plaukus rankšluosčiu, dėvėti pirštines, tepkite kaukę naudodami šepetėlį per visą plaukų ilgį. Palikite 10-20 minučių, priklausomai nuo norimo poveikio ir pagal plaukų tipą. Kruopščiai išskalauti.

 


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

 

Sprendimas: ORCA TEAM