prisijungti registruotis
dantu akcija -30 herla kay pro milk_shake mg-15 000YOUNGBLOOD
Kategorijos

HERLA

Aprašymas

HERLA - tai vienas iš labiausiai pažengusių, aukščiausios kokybės prekinių ženklų. Šios prabangaus grožio odos priežiūros priemonės yra derinamos su naujausiais mokslo pasiekimais ir praturtintos vertingiausių natūralių ingredientų. Dėl visada sekamų naujovių, aukščiausios kokybės, įrodyto efektyvumo ir holistinio požiūrio į kūno priežiūrą, HERLA padeda pasiekti visų taip trokštamą harmoniją tarp vidinio ir išorinio grožio. Ši kosmetika sukurta iš aistros natūraliam grožiui ir gamtai, taigi ji skirta moterims, kurios vertina saugumą, komfortą ir natūralų grožį. 

HERLA kosmetika skirta patenkinti tiek standartinius, tiek ypatingus odos poreikius: drėkina, atstato, atjauninimą, suvienodina odos toną ir šalina trūkumus.

Kaip aukščiausios kokybės prekės ženklas, HERLA nori ugdyti, motyvuoti ir įkvėpti žmones rinktis tik geriausias priemones savo gerovei, grožiui ir sveikatai.

Šios prabangios kosmetikos ingredientai yra sertifikuotos ekologiškos žaliavos. Visi HERLA produktai turi saugos vertinimus, yra atlikti dermatologiniai tyrimai.

VISAS HERLA ASORTIMENTAS YRA 99% - 89% NATŪRALUS!

 

PREKIŲ PAPILDYMAS JAU GREITAI!

Rodyti po: 12 24 36 Visus
Rikiuoti:
Sprendimas: ORCA TEAM