prisijungti registruotis
----- kay pro milk 08 20 simply zen 0 oda 0000 davines
Kategorijos

MATRIX

Aprašymas

"MATRIX", yra viena iš pirmaujančių profesionalių plaukų priežiūros ir plaukų dažymo įmonių Jungtinėse Amerikos Valstijose, tai "L'Oreal" JAV Profesinių produktų linijos dalis.

"Matrix" įkurta 1980 m. JAV vyro ir žmonos kirpėjų, Arnie ir Sydell Miller. Prieš įkūręs "Matrix", p. Milleris buvo kirpėjas daugiau nei 20 metų. M. Milleris nusprendė išbandyti save ir dirbti kitokios tipo kompanijoje. 1971 m., jis sukūrė individualiai pritaikytas dirbtines blakstienas. Jis įkūrė firmą "Ardell", kuri pardavinėjo produktus grožio salonams ir galutiniam klientui. Ardell galiausiai sukūrė ir pardavė plaukų spalvos gaminį.1970 m. Pabaigoje p. Milleris pastebėjo, kad mažmeninės prekybos rinka mažėjo ir 1980 m. nusprendė parduoti "Ardell", siekdama sutelkti dėmesį į "Matrix" plėtrą, kuri parduotų savo produktus tik profesionaliems plaukų priežiūros specialistams.Milleris norėjo suteikti kirpėjams platų produktų asortimentą, kuris padėtų jiems plėtoti savo verslą ir suteiktų priemonių, kad galėtų išnaudoti savo talentą ir kūrybiškumą.

Dabar, praėjus daugiau nei dviems dešimtmečiams, "Millers" originalios idėjos vis dar išlieka rinkos lyderės, o "Matrix" yra įsipareigojusi plėtoti salono profesionalų, siūlančių platų plaukų priežiūros, plaukų spalvų ir tekstūruojančių gaminių asortimentą: Biolage, Oil Wonders, Total Results, COLORINSIDER , "SOCOLOR", "Color Sincer", "Gloss Sync", "Logics", "LightMaster", "V-Light", "Vavoom", "COLORGRAPHICS", "Opti.Collection", "Opti.Effects", "Opti.Smooth" ir "Style Wave".

Rodyti po: 12 24 36 Visus
Rikiuoti:
Sprendimas: ORCA TEAM