prisijungti registruotis
oda ----- simply zen st tropez OLAPLEX2 kevin milk 08 20
Kategorijos

Pristatymas

SVARBI INFORMACIJA: dėl siuntų tarnybų didelio užimtumo galimas pristatymo vėlavimas. Labai prašome supratimo dėl susidariusios situacijos.  Mes stengiamės, kad Jūsų užsakymas Jus pasiektų kaip galima greičiau.

 

Prekių užsakymus didesnius nei 29 EUR pristatysime NEMOKAMAI !

PRISTATYMAS SU KURJERIU LIETUVOJE:

Pristatymo laikas:  Prekę pristatysime per 1-3 d.d., jei turime sandėlyje. Jei pas tiekėją sandėlyje, užsakymo pristatymas truks 4-6 d.d.

Pristatymo kaina: 3,0 EUR

Papildoma informacija: Jeigu prekės užsakytos darbo dienomis iki 14 val., tai jos išsiunčiamos tą pačią dieną, tuomet jau kitą darbo dieną jos yra pristatomos nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą) iki Jūsų namų arba darbo durų. Pristatymo dieną  kurjeris paskambina bei sutaria su Jumis patogų pristatymo laiką.

PRISTATYMAS OMNIVA PAŠTOMATAIS:
 
Pristatymo laikas: Prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas.

Pristatymo kaina: 2,00 EUR

Papildoma informacija: tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą paštomatą, jums bus išsiųsta sms žinutė. Nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija

NEMOKAMAS UŽSAKYMO ATSIĖMIMAS "DALIA GROŽIO STUDIJA"
 
Adresai:

  • J. Basanavičiaus g. 22 Vilniuje Tel.mob. 0 670 20093
  • Goštauto g.5/2 Vilniuje Tel. 0 (5) 262 05 99, mob. 0 648 05505

Atsiėmimo laikas: Darbo dienomis nuo 10:00 iki 20:00. Šeštadienį nuo 10 iki 17h.

Papildoma informacija:Užsisakote prekes, paskambinate kuriame grožio salone norėsite atsiimti. Atsiimant turėsite galimybę apžiūrėti ir įvertinti prekes gyvai, o už grožio paslaugas salone ir  atsiskaityti grynais pinigais.

Sprendimas: ORCA TEAM