prisijungti registruotis
oda ----- simply zen st tropez OLAPLEX2 kevin milk 08 20
Kategorijos

OLAPLEX

Aprašymas

apie OLAPLEX 

Olaplex priemonės turėtų būti girdėtos visiems, kurie bent kartą buvo susirūpinę savo plaukų būkle ir ieškojo būdų, kaip ją atstatyti. Dviejų chemijos mokslų daktarų dėka gimė unikali molekulė, leidžianti atstatyti ir sustiprinti pažeistus plaukus bei atkurti jų struktūrą. Pagrindinis visų šių produktų ingredientas, žinomas kaip „bis-aminopropyl diglycol dimaleate“, gali įsiskverbti į plauko struktūrą iki molekulinio lygmens ir tuomet atstatyti visus suirusius junginius – būtent dėl to plaukai auga sveikesni ir stipresni.

Vienas pagrindinių gamintojų tikslų buvo skurti kaip įmanoma natūralesnius produktus ir jiems tikrai pavyko tai padaryti – Olaplex gaminiuose nerasite sulfatų, silikonų ar bet kokių kitų kenksmingų medžiagų bei aliejų. Šią produkciją gali rinktis ir veganai, ir tie, kurie rūpinasi gyvūnų teisėmis – tai gamtai draugiška ir labai veiksminga linija.

Olaplex dažnai vadinami revoliuciniais produktais, skirtais pažeistiems plaukams – juos rekomenduojama pasitelkti tiems, kurių plaukams teko iškentėti daug dažymų, šukuosenos formavimo įrankių ar kitų panašių kenksmingų procedūrų. Šiems produktams pritaikoma formulė ne kartą yra patentuota – tai reiškia, jog net ir panašios sudėties nepavyks surasti jokiuose kituose gaminiuose. 

 

Rodyti po: 12 24 36 Visus
Rikiuoti:
Sprendimas: ORCA TEAM