prisijungti registruotis
----- kay pro milk 08 20 simply zen 0 oda 0000 davines
Kategorijos

KERASTASE Priemonė Koreguojanti Plaukų Spalvą Kerastase Reflection Touche Chromatique Copper(RAUSVAI RUDA) 10ml

Gamintojas: KERASTASE
Prekės kodas: 347463649501
Ar turime: Sandėlyje
29.50 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Kerastase Reflection Touche Chromatique Copper 10ml tai išskirtinio dizaino priemonė, kuri ne tik koreguoja plaukų atspalvį, bet ir suintensyvina plaukų spalvą, atstato plaukų gyvybingumą ir spindesį. Ši dažytų plaukų puoselėjimo priemonė išryškina ir minkština plaukus, turinčius varinius ir auksinius atspalvius. Priemonėje esantys koncentruoti dažai, kuriuose yra variniai ir geltoni  pigmentai, atgaivina spalvą, prideda subtilų atspalvį ir pailgina dažytų plaukų spalvos intensyvumą. Plaukai įgauna švelnų, šiltą atspalvį ir pavydėtiną spindesį, pagyvinama ir atnaujinama plaukų spalva. Dažnas naudojimas užtikrina ilgesnį plaukų spalvos intensyvumą ir stiprumą. Kerastase Reflection Touche Chromatique Copper 10ml priemonė drėkina ir intensyviai pamaitina jautriausias, labiausiai pažeistas plauko sritis, suteikdama apsaugą ir blizgesį. Speciali formulė apsaugo dažytų plaukų spalvą iki 40 dienų. Ši priemonė pasiekia plauko šerdį ir neleidžia spalvai išblukti, plaukai lieka švytintys, nepraranda drėgmės, tampa lengviau formuojami.

Naudojimas. Rekomenduojama naudoti su Kérastase Reflection kondicionieriumi ar kauke, kartą per savaitę. Sumaišyti 10 lašų Kerastase Reflection Touche Chromatique Copper priemonės su 15ml kaukės ar kondicionieriaus. Išplautus ir gerai nusausintus plaukus, kruopščiai ištepti priemone, pamasažuoti. Palikti penkioms minutėms ir kruopščiai išskalauti.

 


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM