prisijungti registruotis
oda ----- simply zen st tropez OLAPLEX2 kevin milk 08 20
Kategorijos

KEVIN.MURPHY

Aprašymas

KEVIN.MURPHY - AUSTRALIJA

KEVIN.MURPHY kompanijos koncepcija sujungia naujausios kartos technologijas ir gamtos turtus. Pagrindinis tikslas – sukurti paprastai naudojamus produktus, užtikrinančius puikų rezultatą tiek formuojant plaukus profesionalaus stilisto kėdėje, tiek namuose. Naujausios technologijos suteikia galimybę pasiekti puikių rezultatų pasinaudojant naudingomis augalinėmis savybėmis, tačiau vienas didžiausių iššūkių yra tinkamų ingredientų paieška. Tūkstančiai nukeliautų kilometrų ir atokiausi žemės kampeliai – tokia yra KEVIN.MURPHY geografija, leidusi atrasti tokias sudedamąsias dalis kaip murumuru sėklos iš Amazonės atogrąžų miškų, Australijoje augančios kakadu slyvos ar šiaudų gėlės. Aukščiausios kokybės ingredientus kompanija pasirenka sąmoningai, siekdama užtikrinti geriausią produktų poveikį. Dėl šios priežasties augalinės sudedamosios dalys yra renkamos naudojant tvarias ir aplinkai draugiškas technologijas, ūkiuose naudojamas mikrodauginimas ir ekologinės žemdirbystės praktika.  
KEVIN.MURPHY gaminiams pakuoti parinkome perdirbamas ir biologiškai skaidžias pakuotes. Šios pakuotės leidžia sumažinti aplinkos taršą ir puikiai atlieka savo funkciją – apsaugo mūsų produktus nuo išorinių veiksnių poveikio. Sąmoningai pasirinkome stačiakampio formą – tokios pakuotės yra talpesnės, o jų gamybai prireikia iki 40 proc. mažiau plastiko. Antrinei pakuotei visada renkamės perdirbamas medžiagas, todėl naudojame popierių arba kartoną. Mūsų pasirinkimai yra svarbūs kiekvieną dieną, nes nuo to, ką renkamės šiandien, priklauso rytojus. KEVIN.MURPHY kompanija tai puikiai supranta, todėl savo veikloje visada siekia rūpintis aplinka ir mažinti pavojingą klimato kaitą pasaulyje. Tikime, kad kiekvienas mažas žingsnelis gali tapti visa apimančia iniciatyva, turinčia ženklų pėdsaką mūsų planetos išsaugojimo istorijoje.
KEVIN.MURPHY produktai savo rezultatu sužavi visus: juos naudoja daugelis pasaulinio garso stilistų, kino žvaigždės, o KEVIN.MURPHY vardas seniai tapo kokybės sinonimu grožio industrijoje. Labiausiai žavi tai, kad KEVIN.MURPHY kompanija puikių rezultatų pasiekia kurdama išskirtinai natūralius produktus be sulfatų , parabenų ir tyrimams nenaudodama bandymų su gyvūnais. Su KEVIN.MURPHY laimi visi.
Visa KEVIN.MURPHY produkcija tinka moterims ir vyrams.

                               

 

 

Rodyti po: 12 24 36 Visus
Rikiuoti:
Sprendimas: ORCA TEAM