milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

Lakme intensyvaus poveikio koncentratas K.Therapy Repair giliai maitina ir drėkina plaukus 8ml 1/8

Lakme intensyvaus poveikio koncentratas K.Therapy Repair giliai maitina ir drėkina plaukus 8ml 1/8
Gamintojas: LAKME
Prekės kodas: LAK43422
Ar turime: Sandėlyje
4.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Intensyvaus poveikio koncentratas Lakme „K.Therapy Repair“ giliai maitina ir drėkina plaukus, 8ml. 1/8

Sausų, pažeistų plaukų linija.

Lipidų praradimas ir per didelis galvos odos drėgmės disbalansas dažniausiai atsiranda dėl išorinių ir vidinių pakitimų. Tai gali būti įprastinis poveikis – kondicionieriai, nuolatinis plauko veikimas chemiškai, mityba, bet visa tai iššaukia plaukų dehidrataciją, to pasėkoje plaukas tampa lengvai pažeidžiamas. Visi šios linijos produktai yra puikus pasirinkimas tokių plaukų savininkėms! Pagrindininis veiklusis junginys yra vanduo-aliejuje kompleksas kuris apjungia atalių (babassu) ir makadamijų aliejų maitinamąsias bei hydromanil drėkinamąsias savybes ir ilgam pamaitina ir sudrėkina plaukus.

Intensyvaus poveikio Lakme „K.Therapy Repair“ koncentratas giliai maitina ir drėkina plaukus, sumažina vėlimąsi, jie tampa lengviau iššukuojami ir pastebimai švelnesni. Sudėtyje esantys Atalių ir Macadamia aliejai pasižymi maitinamuoju ir minkštinamuoju poveikiu, tad neleidžia plaukams išsausėti, saugo ir suteikia žvilgesio. Lakieji silikonai – saugo ir suminkština plauko kutikulę.

Naudojimas: atsukite ampulės viršūnėlę ir uždėkite dozavimo antgalį. Purkškite priemonę ant švarių, drėgnų plaukų. Iššukuokite juos. Nuskalaukite.


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

   

 

Sprendimas: ORCA TEAM