prisijungti registruotis
----- kay pro milk 08 20 simply zen 0 oda 0000 davines
Kategorijos

L'OREAL Geltonus atspalvius neutralizuojanti priemonė Sun-Kissed Blonde Perfector 150ml

Gamintojas: L'OREAL PROFESSIONNEL
Prekės kodas: 347463662905
Ar turime: Sandėlyje
18.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Loreal sukūrė naujovišką priemonę, kurios dėka ilgam ir greitai neutralizuosite nepageidaujamus geltonus atspalvius. Priemonė Loreal Sun-Kissed Blonde Perfector 150ml papildyta inovatyviais dažančiais, koncentruotais mėlynais pigmentais, kurie greitai ir efektyviai pašalina geltonus, vario ir oranžinius, šiltus tonus šviesintiems plaukams. Plaukai įgauna šaltą atspalvį ir pavydėtiną spindesį, priemonė pagyvina ir atnaujina tyrą, šviesią plaukų spalvą. Loreal Sun-Kissed Blonde Perfector priemonė akimirksniu atgaivina ir puoselėja natūraliai šviesius, šviesintus ir sruogelėmis dažytus plaukus. Ši priemonė plaukus paverčia daug gyvybingesniais, suteikia jiems žvilgesio, neleidžia lūžinėti, daro juos minkštus ir šilkinius. Idealiausiai tinka 6-7 tono plaukams. Džiaukitės nepriekaištingai atrodančiais plaukais, kurie bus pilni gyvybės.

Naudojimas. Įspauskite 4 paspaudimus Loreal Sun-Kissed Perfector priemonės į Loreal Blondifier kaukę, gerai išmaišykite, tada uždėkite kaukę ant drėgnų, šampūnu ištrinktų plaukų, palaikykite 3-5min.po to gerai išskalaukite vandeniu. Atsargumo įspėjimai: Saugoti akis. Patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionalams.


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

 

Sprendimas: ORCA TEAM