milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

L'OREAL Neutralizuojantis šampūnas Expert Blondifier Cool Shampoo 500 ml

L'OREAL Neutralizuojantis šampūnas Expert Blondifier Cool Shampoo 500 ml
Gamintojas: L'OREAL PROFESSIONNEL
Prekės kodas: 347463662890
Ar turime: Sandėlyje
14.50 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Loreal Serie Expert Blondifier Cool Shampoo 500ml geltonus atspalvius neutralizuojantis šampūnas. Šampūnas papildytas vario atspalvius panaikinančiais violetiniais pigmentais bei maitinamosiomis medžiagomis, todėl šalto atspalvio šviesūs, žili balti ir sidabriški plaukai atrodo ir išlieka gaivūs. Ypač aukštos kokybės koncentruoti violetiniai ir mėlyni pigmentai sukuria šaltus atspalvius, kurie neutralizuoja nepageidaujamus varinius, geltonus tonus ir kitus šiltus tonus, atsirandančius dažymo ir šviesinimo metu. Profesionali formulė praturtinta Acai uogų ekstraktu kuriame yra polifenolių ir gausu antioksidantų. Todėl jos ypač vertinamos dėl plaukų spalvą padedančių išsaugoti savybių. Ramunėlių ekstraktas, esantis šampūno sudėtyje, turi didžiausią poveikį šviesiems plaukams, suteikia lengvą šviesų auksinį atspalvį, taip pat galima naudoti šviesiems žiliems plaukams. Šis ekstraktas yra vienas plačiausiai naudojamų augalinių ekstraktų, nes skatina plaukų augimą, stiprina šaknis, naikina pleiskanas ir pasižymi minkštinančiu bei antioksidantiniu poveikiu. Atgaivinkite šviesius plaukus su Loreal Serie Expert Blondifier Cool Shampoo šampūnu. Tai šampūnas, kuris  ypatingai švelniai valo plaukus ir neutralizuoja nepageidaujamus geltonus atspalvius. Plaukai iš karto tampa spindintys ir sveiki.

Naudojimas. Nedidelį kiekį šampūno tepti ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų, gerai įmasažuoti, palaikyti kelias minutes, po to gerai išskalauti vandeniu. Esant poreikiui, procedūrą pakartokite.


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM