milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

Macadamia atstatomasis Natural Oil plaukų aliejus 10ml

Macadamia atstatomasis Natural Oil plaukų aliejus 10ml
Gamintojas: MACADAMIA
Prekės kodas: MAM3005
Ar turime: Sandėlyje
6.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Atstatomasis plaukų aliejus Macadamia „Natural Oil“, 10ml

Profesionaliam naudojimui!

Priemonė greitai ir lengvai susigeria į plaukų vidų, neapsunkina jų, intensyviai drėkina, pamaitina naudingomis medžiagomis. Naudojant šį aliejų atnaujinama išsausėjusių, lūžinėjančių plaukų struktūra, plaukai atgauna žvilgesį ir tampa lengviau kontroliuojami.

Išskirtinės priemonės savybės:
• Glotnina plaukus ir mažina jų vėlimąsi;
• Natūrali UV apsauga užtikrina, kad dažytų plaukų spalva išliktų ryški ilgesnį laikotarpį;
• Sutrumpina plaukų džiovinimo laiką net iki 40-50%!

Naudojimas: nedidelį kiekį aliejaus tepkite ant drėgnų ar sausų plaukų.Iššukuokite plaukus, kad priemonė tolygiai pasiskirstytų. Aliejus gali būti naudojamas ir su kitais plaukų priežiūros produktais. (pvz. maišomas su kondicionieriumi ar net plaukų formavimo produktais), įmaišomas į plaukų dažus ar kitas chemines plaukų priežiūros priemones, nes jis veikia kaip skatinamoji medžiaga, padedanti plaukams geriau absorbuoti medžiagas ir sustiprinantis jų poveikį bei ilgalaikį efektą.

Patarimas kirpėjams: prieš pradėdami dažyti kliento plaukus, užtepkite ant jų Macadamia „Natural Oil“ aliejaus. Tuomet plaukų dažų poveikis bus geresnis. Truputį aliejaus (du dozatoriaus paspaudimai) įpilkite į dažų mišinį, kad po dažymo plaukai sveikai žvilgėtų, o plaukų spalva būtų daug sodresnė.


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

   

Sprendimas: ORCA TEAM