dantu akcija -30 herla kay pro milk_shake mg-15 000YOUNGBLOOD
Kategorijos

Macadamia atstatomoji Natural Oil kaukė plaukams 236ml

Macadamia atstatomoji Natural Oil kaukė plaukams 236ml
Gamintojas: MACADAMIA
Prekės kodas: MAM3010
Ar turime: Sandėlyje
28.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Atstatomoji Macadamia Natural Oil kaukė plaukams pasižymi stipriu poveikiu ir efektyvumu.Šį kaukė įsiskverbia į vidinius plauko sluoksnius ir atnaujina pažeisto plauko ląsteles.Produkto veiksmingumą lemia Macadamia riešutų ir Argano sėklų aliejų derinys. Pagrindinis produkto privalumas yra ,kad jis atkuria vidinę plauko struktūrą.

Atstatomoji Macadamia Natural Oil kaukė plaukams:

  • Veikia itin intensyviai, nes sudėtyje yra Makadamijos riešutų, Argano sėklų, Arbatmedžio ir ramunėlių aliejų bei alavijų ir jūros augalų ekstraktų.

  • Giliai maitina plaukus, efektas išlieką ilgą laikotarpį.

  • Skirta stipriasniam plaukų maitinimui bei pažeistos plaukų struktūros atstatymui.

Atstatomoji Macadamia Natural Oil kaukė skirta sausiems, pažeistiems, nualintiems plaukams. Atgaivina ir atstato plaukus, jie tampa daug lankstesni, atgauna prarastą žvilgesį.

Naudojimas :

Išplovus plaukus šampūnu, nusausinkite juos rankšluosčiu. Nedidelį kiekį kaukės tepkite ant drėgnų plaukų. Paskirstykite tolygiai. Intensyvesniam plaukų maitinimui, Macadamia Natural Oil kaukę sumaišykite su trupučiu Macadamia Natural Oil aliejuko. Palaikykite 5-10 minučių ir nuskalaukite.

Procedūrai nereikia šilumos,išplaukite šiltu vandeniu.Macadamia kaukė yra intensyvi, maitinanti plaukus priemonė, todėl naudojama 2 kartus per savaitę.


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

      

Sprendimas: ORCA TEAM