prisijungti registruotis
oda ----- simply zen st tropez OLAPLEX2 kevin milk 08 20
Kategorijos

MILK SHAKE

Aprašymas

milk_shake® yra profesionali plaukų kosmetika. TIK ORIGINALŪS produktai. Dėl nuolaidų teiraukitės telefonu +37061466581 arba messenger programėle.

„milk_shake®“ sudėtyje esantys pieno ir vaisių ingredientai užtikrina Jūsų plaukų visapusišką priežiūrą, kuri pateisins net ir reikliausių vartotojų ir salono specialistų poreikius.

milk_shake® yra z-one koncepcijos grupės, jaunos, novatoriškos ir dinamiškos italų kompanijos, siūlančios profesionalius plaukų ir grožio produktus visame pasaulyje, dalis.

milk_shake® plaukų produktai yra nuostabus profesionalių salonų plaukų gaminių asortimentas, įkvėptas gamtos. „Hair_shake®“ plaukų produktų filosofija yra paprasta: naudokite gamtos galią ir grožį, kad galėtumėte džiaugtis savo plaukais.

milk_shake® plaukų produktai yra pagaminti iš nuostabių profesionalių ingredientų, įskaitant pieno baltymus, kurie bus dangaus maistas jūsų plaukams.

milk_shake® siūlo fantastišką produktų, kurių sudėtyje yra šampūnų, kondicionierių, intensyvių plaukų priežiūros priemonių ir plaukų formavimo produktų, kurie taps puikiu papildymu jūsų kasdienės plaukų priežiūros procedūromis, asortimentas.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=41&v=vOfEpmJAvts

 

Rodyti po: 12 24 36 Visus
Rikiuoti:
Sprendimas: ORCA TEAM