prisijungti registruotis
0001 kaledos herla dantu balinimas 08 20 kay pro mg 08 20 milk 08 20 keune 08 20
Kategorijos

MILK SHAKE

Aprašymas

milk_shake® yra profesionalus plaukų priežiūros prekės ženklas, siūlantis profesionalių kosmetikos priemonių asortimentą.

„milk_shake®“ sudėtyje esantys pieno ir vaisių ingredientai užtikrina Jūsų plaukų visapusišką priežiūrą, kuri pateisins net ir reikliausių vartotojų ir salono specialistų poreikius.

milk_shake® yra z-one koncepcijos grupės, jaunos, novatoriškos ir dinamiškos italų kompanijos, siūlančios profesionalius plaukų ir grožio produktus visame pasaulyje, dalis.

„z.one“ koncepcija buvo įkurta 1999 metais Italijoje, kuri yra žinoma kaip vienas sunkiausių ir konkurencingiausių profesionalių plaukų verslo regionų Europoje. Per kelerius metus z.one koncepcija ™ pasiekė reikšmingų rezultatų tarp plaukų priežiūros produktų gamintojų ir pramonės ekspertai pripažino, kad tai „novatoriškiausias naujausių metų ženklas“.

milk_shake® plaukų produktai yra nuostabus profesionalių salonų plaukų gaminių asortimentas, įkvėptas gamtos. „Hair_shake®“ plaukų produktų filosofija yra paprasta: naudokite gamtos galią ir grožį, kad galėtumėte džiaugtis savo plaukais.

milk_shake® plaukų produktai yra pagaminti iš nuostabių profesionalių ingredientų, įskaitant pieno baltymus, kurie bus dangaus maistas jūsų plaukams.

milk_shake® siūlo fantastišką produktų, kurių sudėtyje yra šampūnų, kondicionierių, intensyvių plaukų priežiūros priemonių ir plaukų formavimo produktų, kurie taps puikiu papildymu jūsų kasdienės plaukų priežiūros procedūromis, asortimentas.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=41&v=vOfEpmJAvts

 

Rodyti po: 12 24 36 Visus
Rikiuoti:
Sprendimas: ORCA TEAM