prisijungti registruotis
mg 08 20 keune 08 20 dantu balinimas 08 20 milk 08 20 herla kay pro
Kategorijos

Pažastų ir bikini srities kraštelių fotoepiliacijos procedūra galingu E-LIGHT (IPL)+(RF) lazeriu 70 impulsai

Gamintojas: DALIA GROŽIO STUDIJA
Prekės kodas: 1111
Ar turime: Sandėlyje
120.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Fotoepiliacija E-LIGHT lazeriu — tai ilgalaikis plaukų šalinimas intensyvia pulsine šviesa (IPL) ir radio dažniu (RF), su šia kombinacija šalinami net šviesūs plaukeliai. Šviesos ir RF energiją sugeria folikulas, todėl aplink esantys audiniai lieka nepažeisti. Intensyvi impulsinė šviesa sunaikina plauko svogūnėlį.Po dviejų savaičių plaukai paveiktame plote iškrinta. Taikant fotoepiliaciją, nepažeidžiant aplinkinių audinių, sunaikinami plauko folikulai.

E-LIGHT yra patentuota estetinės medicinos technologija, sukurta derinant dvipolio radijo dažnio ir optinės šviesos enrgijas. Palyginti su įprasta lazerio terapija, naudojama mažiau šviesos (lazerio) energijos, todel sumažėa šalutinių reiškinių rizika, padidėja saugumas ir efektyvumas.

Fotoepiliacijos E-LIGHT lazeriu privalumai:
• plaukeliai pašalinami be jokio skausmo;
• nelieka įaugančių plaukelių ar įbrėžimų ir kitų nemalonumų;
• neliak spuogelių ar kitų ženklų;
• vos po kelių procedūrų plaukeliai išvis nebeataugs!

SVARBU:
• Fotoepiliacijos procedūrų rezultatai yra individualūs ir gali priklausyti nuo plaukuotumo bei bendrų organizmo ypatumų. Norint visiškai sunaikinti plauką, fotoepiliaciją rekomenduojama pakartoti 5-10 kartų, ją atliekant kas 2-3 savaites. Beje, 7 dienas prieš ir po procedūros negalima saulėje ar soliariume deginti depiliuojamų vietų arba būtina naudoti apsauginį kremą, kurio SPF ne mažesnis kaip 50.
• Plauko augimo ciklas susideda iš 3 fazių: augimo, regresijos ir ramybės. Intensyvi impulsinė šviesa veikia tik augimo fazėje esančius plaukus. Rekomenduojame, kad prieš procedūrą šiek tiek atsargiai pakirptumėte plaukelius – to pakanka, kad plaukų augimas suaktyvėtų, o procedūra būtų efektyvesnė.

________________________________________
PASLAUGA TEIKIAMA „DALIA GROŽIO STUDIJOJE“

  • Basanavičiaus g. 22, Vilniuje Tel. 8 670 20093

Darbo dienomis nuo 10:00 iki 20:00. Šeštadienį nuo 10:00 iki 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprendimas: ORCA TEAM