prisijungti registruotis
keune 08 20 dantu balinimas 08 20 milk 08 20 herla kay pro label m 08 20 mg 08 20
Kategorijos

CHI Glotninamasis Plaukų Serumas Su Šilko Ir Perlų Kompleksais CHI Enviro Smoothing Serum 59 ml

Gamintojas: CHI
Prekės kodas: 633911710036
Ar turime: Sandėlyje
16.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

CHI Enviro Smoothing Serum 59ml ypatingas glotninamasis plaukų serumas su šilko ir perlų kompleksais. Šis serumas skirtas pažeistų plaukų ir jų galiukų maksimaliam atstatymui. Sudėtinių ingredientų dėka, serumas intensyviai drėkina plaukus, apsaugo nuo kenksmingo UV spindulių poveikio. Šilko proteinai tai septyniolika amino rūgščių, formuojančių plauko proteiną. Šilkas maitina, stiprina ir regeneruoja, drėkina pažeistus, sausus ir spindesį praradusius plaukus. Šilkas suteikia plaukams prabangų žvilgesį ir neįtikėtiną švelnumą, plaukai įgauna sveiką, gyvybingą išvaizdą. Perlų ekstraktas puikiai atgaivina išblukusią plaukų spalvą, grąžina plaukams švytėjimą, jie tampa minkšti nuo pačių šaknų iki galiukų. CHI Enviro Smoothing serumas naudojamas visada norint išgauti nepakartojamą žvilgesį ir palaikyti drėgmės kiekį plaukuose. Serumas suminkština plaukus, palengvina jų iššukavimą ir suteikia plaukams natūralaus blizgesio.

Naudojimas. Išspauskite serumą ant delno, paskirstykite ant pirštų galiukų ir įmasažuokite serumą į plaukų galiukus tol, kol serumas tolygiai pasiskirstys ant plaukų. Nenuskalaukite. Atsargumo įspėjimai: Saugoti akis. Patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionalams.


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM