milk_shake kay pro dantu akcija -30 herla mg-15
Kategorijos

KAARAL MARAES CURL REVITALIZING SHAMPOO - Šiurkščių storų plaukų šampūnas su Moringos ir kt. aliejais, 1000 ml

KAARAL MARAES CURL REVITALIZING SHAMPOO - Šiurkščių storų plaukų šampūnas su Moringos ir kt. aliejais, 1000 ml
Gamintojas: KAARAL
Prekės kodas: 1316
Ar turime: Sandėlyje
28.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Profesionalus atstatomasis šampūnas šiurkštiems, storiems, kietiems plaukams (dažniausiai garbanotiems bei linkusiems veltis ir pūstis) su sertifikuotu natūraliu ir ekologišku Monoi de Tahiti ir itin vertingu Moringos aliejais bei delikačia ir veiksminga pieno rūgštimi.

Švelniai valo, drėkina ir stiprina, o aliejai nuostabiai maitina ir minkština plaukus. Tobulai uždarydamas plauko kutikules, suteikia jam neįtikėtino blizgesio, lankstumo, elastingumo, išryškina garbanų faktūrą ir tekstūrą, saugo jų spalvą, rūpinasi skilinėti linkusiais plaukų galiukais. Marulos (afrikietiškosios kietrės) kauliukų aliejus saugo nuo agresyvaus ir naikinančio apkinkos poveikio bei atlieka senėjimo prevenciją.

Tinka kasdieniam, bet prabangiam plaukų trinkimui ir puoselėjimui. Puikiai tinka naudoti ir po keratininio plaukų atstatymo procedūros.

Be parabenų, be sulfatų, be minaralinių aliejų (pvz., parafino), be gliutenų.

Unikali moderni formulė, papildyta seniausių gamtos dovanų... Elegantiška pakuotė.

Su dozatoriumi (pompa).

 

NAUDOJIMAS: drėgnus plaukus švelniai masažuojamaisiais judesiais ištrinkti šampūnu, kruopščiai išskalauti, o jei reikia - plovimą dar kartą pakartoti.

Po to rekomenduojama naudoti tos pačios linijos MARAES CURL REVITALIZING TREATMENT - kaukę bei MARAES OLIUM - ypatingos sudėties plaukų aliejų.

 

Tūris - 1000 ml

 


Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

 

 

Sprendimas: ORCA TEAM