prisijungti registruotis
0000 davines simply zen dazancios 0 oda kay pro milk 08 20
Kategorijos

KAARAL MARAES LIGHTENER OIL Maitinantis plaukus šviesinamasis aliejus su Monoi de Tahiti aliejumi (be amoniako)

Gamintojas: KAARAL
Prekės kodas: 1309
Ar turime: 2 - 3 Dienos
22.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Maitinantis šviesinamasis aliejus skirtas švelniam, kontroliuojamam plaukų pašviesinimui. Praturtintas sertifikuotu Monoi de Tahiti aliejumi ir be amoniako, aliejus pakelia plaukų atspalvį/šviesumą iki trijų lygių, sukurdamas subtilius akcentus bei suteikdamas natūralius šviesius atspalvius bet kurio tipo plaukams. Puikus sprendimas visiems, norintiems ryškesnio spindesio ir plaukų blizgesio ar subtilaus pašviesinimo tausojant plauko struktūrą ir saugant galvos odą.

Tūris: 2x200 ml

Į specialų šviesinamojo komplekso sudėtį įeina linų sėmenų aliejus, saulėgrąžų aliejus, alyvuogių lapų ekstraktas ir Monoi de Tahiti aliejus. Šie prabangūs ingredientai maitina, apsaugo, drėkina ir švelnina plaukus, suteikdami itin natūralias, puikias sruogeles greitai, bet švelniai.

Maišymo santykis 1:1

Be parabenų, be amoniako, be SLES/SLS ir DEA, be kvapų.

Naudojimas:
Nemetaliniame dubenėlyje sumaišykite 50 ml Maraes maitinantį šviesinamąjį aliejų su 50 ml Aliejaus aktyvatoriumi iki lygios kreminės masės. Užtepkite ant sausų, neplautų plaukų naudodami jūsų mėgstamą techniką.
Palikite 5-20 minučių, priklausomai nuo norimo rezultato ir atsižvelgiant į plauko struktūrą. Naudokitės žemiau pateikta rekomendacine laikų lentele:

Laikas

Pašviesinimas

5 minutės

½ lygio šviesiau

10 minučių

1 lygiu šviesiau

15 minučių

1½ lygiu šviesiau

20 minučių

2 lygiais šviesiau


Kruopščiai išskalaukite ir išplaukite Maraes Color Nourishing šampūnu. 

DĖMESIO:
Rezultatai gali skirtis atitinkamai nuo plauko struktūros. Dažyti plaukai gali nepasiekti tokio pat pašviesinimo lygio, priklausomai nuo prieš tai naudotos spalvos dažymui.

Rekomenduojama:
Prieš dažant, drėkinamajam ir šviesinamajam gydymui
Kad plaukus paruoštumėt intensyvioms madingoms spalvoms: raudona, vario ar aukso atspalviai ant tamsaus pagrindo.

Sumaišykite abu produktus ir užtepkite kremo tolygiai per visus plaukus, palikite 20 minučių. Pašalinkite produkto perteklių ir užtepkite pasirinktas spalvas, atsižvelgiant į pateiktus rekomenduojamus laikymo laikus.

Dažant šaknis
Kad natūraliai paslėpti matomą plaukų ataugimą ant tamsaus pagrindo.

Sumaišykite produktus ir užtepkite tik ant ataugusių vietų. Palikite iki 20 minučių. Pašalinkite kremą, kai norimas pašviesinimo laipsnis bus pasiektas.

ĮSPĖJIMAI:
Sudėtyje yra vandenilio peroksido. Venkite kontakto su akimis. Jei produkto patenka į akis, iškart praplaukite su vandeniu. Visuomet naudokite apsaugines pirštines dirbant su produktu. Jei plaukai neseniai buvo chemiškai tiesinti ar chemiškai sugarbanoti, palaukite minimum savaitę prieš naudojant MARAES maitinamąjį šviesinamąjį aliejų. Saugoti nuo vaikų. Laikyti toli nuo karščio. Vadovaukitės šio informacinio lapelio instrukcijomis. Nenaudokite, jei galvos oda yra pažeista, sudirgusi ar kenčia nuo kitų sąlygų. Nenaudokite produkto antakiams ar blakstienoms. Naudokite tik taip, kaip nurodyta.

 

Pristatymo sąlygos: Užtikriname kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą. Taip pat yra galimybė užsakymą atsiimti prekybos vietose (žiūrėti kontaktuose).

Prekės užsakymas telefonu: +370 614 66581

Tiesiog skambinkite telefonu ir mes užsakymą atliksime patys!

Sprendimas: ORCA TEAM