dantu akcija -30 herla kay pro milk_shake mg-15 000YOUNGBLOOD
Kategorijos

Plaukų dažymas su kirpimu ir stilingu sušukavimu

Plaukų dažymas su kirpimu ir stilingu sušukavimu
Gamintojas: DALIA GROŽIO STUDIJA
Prekės kodas: 03
Ar turime: Sandėlyje
55.00 EUR 70.00 EUR
Kaina su PVM
Kiekis:  
Užsisakykite telefonu:
+370 614 66581

Aprašymas

Stilinga šukuosena, žvilgantys plaukai, ir puikiai deranti spalva - tai yra tai ko Jums labiausiai reikia norint atrodyti nepriekaištingai! Jau šiandien siūlome Jums pasinaudoti šiuo nepaprastai puikiu pasiūlymu - profesionalus plaukų dažymas, kirpimas, stilingas sušukavimas su profecionalia L‘oreal MATRIX kosmetika DALIOS grožio studijoje Jasinskio g. 7 arba profesionalų pamėgta Goldwell plaukų dažais Goštauto g. 5 salone ! Atrodykite nepakartojamai visur ir visada!
Jums bus suteiktos šios paslaugos:

•Meistro konsultacija;
•Plaukų dažymas (dažų kaina įtraukta į pasiūlymą, 60 ml);
•Galvos plovimas su masažu;
•Stilingas kirpimo parinkimas;
•Sušukavimas pagal Jūsų pageidavimus.

"Dalia grožio studija" abu salonai įsikūrę pačioje Vilniaus širdyje, centre Goštauto bei Jasinskio gatvėse. Kviečiame Jus trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti, pasinerti į mados tendencijas ir stiliaus subtilybes. Čia rasite nepriekaištingą aptarnavimą ir poilsį nuo kasdieninės rutinos. Kiekvienam klientui suteikiamos sąlygos atsipalaiduoti, pailsėti, išgerti puodelį kavos ar arbatos, pamiršti kasdienius rūpesčius, pasimėgauti procedūromis, kurios pamalonins ne tik kūną, bet ir sielą.

Sukurti patinkančią šukuoseną, atskleisti ir pabrėžti žmogaus veido bruožus, suformuoti įvaizdį - tai kruopštus ir atsakingas profesionalaus kirpėjo darbas. Patikėkite savo šukuosenos stilių profesionaliam meistrui kuris sukus šedevrą! Būsite rami, galėsite atsipūsti ir palikti kirpėjo kėdę su plačia šypsena bei puikia išvaizda!


PASLAUGA TEIKIAMA „DALIA GROŽIO STUDIJOJE

  • Basanavičiaus g. 22, Vilniuje Tel. 8 670 20093
  • Goštauto g. 5/2, Vilniuje Tel. 8 (5) 262 05 99, mob. 8 648 05505

Darbo dienomis nuo 10:00 iki 20:00. Šeštadienį nuo 10:00 iki 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprendimas: ORCA TEAM