prisijungti registruotis
0001 kaledos herla dantu balinimas 08 20 kay pro mg 08 20 milk 08 20 keune 08 20
Kategorijos

MARIA GALLAND

Aprašymas

Tikra meilė sau ateina supratus, kad visi esame skirtingi, kad mūsų poreikiai nevienodi.

Tikrąjį gyvenimo džiaugsmą jaučiame tada, kai esame patenkinti tiek savo vidumi, tiek išore.

 Tuo yra paremta visa MARIA GALLAND filosofija.

Maria Galland – tarptautiniu mastu pripažintas prekės ženklas, kuris buvo sukurtas prieš daugiau nei 50 metų. Įmonės sėkmės receptą sudaro trys kompetencijos sritys: procedūros, konsultacijos bei produktai. Prekės ženklo ypatingą išskirtinumą lemia: aukščiausia kokybė, nuolat kuriami nauji produktai, individualiai parinktos veiksmingos procedūros. Šios kosmetikos priemonės yra vienos perkamiausių pasaulyje, ir netgi įtrauktos į pasaulinį medicinos produktų žinyną kaip nepakeičiami ir efektyvūs gydomieji preparatai.

Unikali, paklausi, prabangi ir mėgstama dėl ypatingos savybės atitikti pačius išrankiausius odos tipų poreikius – taip Maria Galland kosmetika atrodo šiandien, naudojama daugiau kaip 40-yje šalių.

Už visą tai, Maria Galland kosmetikos gerbėjai turėtų būti dėkingi ryžtingai, atkakliai savo tikslų siekiančiai prancūzei Colette Perret. Jaunoji Colette, būdama 18-os metų pasikeitė savo vardą bei pavardę ir tapo Maria Galland, vien dėl to, kad galėtų slapta nuo tėvų sudalyvauti Paryžiaus grožio konkurse. Maria konkurse susilaukė sėkmės ir laimėjo 1960-ųjų metų Miss Paris titulą. Be abejo, jos pergalė nuskambėjo per visą Paryžių ir tėvai vis tik sužinojo apie dukros avantiūrą.

Laimėjusi Miss Paris titulą, Maria pasirinko medicinos studijas, tačiau bestudijuojant nuolat domėjosi grožiu ir amžinos jaunystės receptais. Maria Galland labai žavėjosi savo motina, ir matydama, kaip negailestingai laikas žaloja jos grožį, pradėjo ieškoti būdų pasipriešinti šiems procesams.

Meilė motinai ir ryžtingi siekiai kovoti už grožį, talentingąją prancūzę paskatino atidaryti kabinetą, kuriame ji teikė grožio patarimus bei padėjo moterims rūpintis savo odos jaunyste ir sveikata. Dirbdama su kvalifikuotais mokslininkais jis atrado efektyviai veikiančias formules brandžios odos kosmetikai. Pirmoji ir pagrindinė jos klientė buvo mama, dėl kurios ji nuolat kūrė kosmetines priemones, išrado specialias kaukes, leidžiančias odai maksimaliai pasisavinti naudojamus produktus. Maria Galland buvo viena pirmųjų Prancūzijoje, įteisinusių kosmetologiją kaip profesiją.

 

Rodyti po: 12 24 36 Visus
Rikiuoti:
Dezinfekcinis skystis rankoms GCG Sterihand, 100 ml
MARIA GALLAND
7.50 EUR 6.38 EUR
MARIA GALLAND  aromatinė žvakė
MARIA GALLAND
39.00 EUR
MARIA GALLAND Akių pieštukas, 1,2 ml
MARIA GALLAND
19.00 EUR
MARIA GALLAND Aukso esencija, 2,5 ml
MARIA GALLAND
15.00 EUR
MARIA GALLAND Bijūnų esencija, 2,5 ml
MARIA GALLAND
15.00 EUR
MARIA GALLAND Ikrų esencija, 2,5 ml
MARIA GALLAND
15.00 EUR
MARIA GALLAND Kompaktinė pudra, 8 g
MARIA GALLAND
45.00 EUR
MARIA GALLAND Koraliniai Skaistalai
MARIA GALLAND
45.00 EUR
MARIA GALLAND Lūpų dažai, 3,5 ml
MARIA GALLAND
29.00 EUR
MARIA GALLAND Lūpų pieštukas, 1,2 g
MARIA GALLAND
19.00 EUR
MARIA GALLAND Pilkas nagų lakas, 7 ml
MARIA GALLAND
12.00 EUR
MARIA GALLAND Sidabro esencija, 2,5 ml
MARIA GALLAND
15.00 EUR
MARIA GALLAND Valantis pienelis, 200 ml
MARIA GALLAND
32.00 EUR
Sprendimas: ORCA TEAM